Logo    

MEIST    INFO    SOODUSTUS    MENÜÜ    LÕUNAD    KOOLITUS    UUED TOOTED
  • Happy Hour
  • Uued tooted
  • Soodustus
Happy Hour
Uued tooted
Soodustus

SUSHI TOP

Ajutiselt suletud
Armas Sushi Top klient !!! Üle viie aastat on Sushi Top'l olnud rõõm City Spa terviseklubis tegutseda, pakkudes oma suurepärastele klientidele sushinaudinguid. Paraku oleme sunnitud alates esmaspäevast, 5. juunist, oma tegevuse peatama. Raske otsus on seotud tõsiasjaga, et talvel vahetas Rävala pst 4 hoone omanikku. City Spa terviseklubi alustas pikki läbirääkimisi selle üle, mis tingimustel saaks majas jätkata. Paraku ei jõudnud need mõlemaid pooli rahuldava tulemuseni. Seetõttu sulgeb City Spa terviseklubi ja Sushi Top alates 5. juunist oma uksed. Oleme siiski juba alustanud läbirääkimisi ja ettevalmistusi uue kohviku loomiseks teises kohas. Anname teile uue kohviku avamisest aegsasti teada. Täname Teid südamest väga meeldiva kliendisuhte eest ja soovime teile kaunist suve. Kogu Sushi Top kollektiivi nimel.


PUHAS TOIT JA HEA MAITSE KROONIVAD TÄIUSLIKU ELAMUST.

Jaapani köögi austajate rõõmuks SUSHI TOP asub TallinnasNäita suurem kaartKui varasemalt olete külastanud teisi sushibaare, siis nüüd kutsume Teid nautima meie tooteid.

Menüüs on tervislikud ja maitsvad traditsioonilised jaapani road: sushi, terav sushi, sashimi, rullid, teravamaitselised rullid, soojad rullid, supid ja salatid.

Joogivaliku sortimendis on värsked mahlad, smoothie'd, piima kokteilid, kohv, taimeteed, kvaliteetvein ja vahuvein.
Jaapani köögi austajaile aga ka traditsiooniline sake, jaapani traditsiooniline õlu ning eriti nõudlikule tarbijale ploomivein Takara ja Choya.

OLEME KINDLAD, ET SAADUD MAITSEELAMUS SUNNIB TEID ÜHA UUESTI MEID KÜLASTAMA.

Tel. (+372) -   mob.(+372) 5 333 5 144